Tuğçe Kiliçarslan Özkan
Past Life and Regression Therapist
Location- Sisli, Istanbul
Tugze_edited.jpg

Email: regresyoncalismasi@gmail.com

Telephone: 0090 535 9420493

Website: www.regresyoncalismasi.com

1987 doğumluyum. Evliyim.

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama ile Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Üniversiteden sonra kurumsal iş hayatına bankacılık sektöründe başladım.

7 yıl özel bir bankanın genel müdürlüğünde farklı bölümlerde çalıştım.

 

İşimi sevmeme rağmen çalışırken beni tatmin etmeyen bir şeyler vardı ve ben daha farklı bir iş yapmam gerektiğini hissediyordum. Katıldığım çeşitli kişisel ve ruhsal gelişim çalışmalarından sonra regresyon terapi çalışması ile tanıştım ve yolum Radianced Okul ve değerli öğretmenim Diba Ayten Yılmaz ile kesişti.

 

2017'de bankadaki işimden istifa ettim. Aynı sene Radianced Okul’da temel regresyon terapi çalışması eğitimimi tamamladım ve Radianced Okul'dan diplomamı almaya hak kazandım.

Şu anda Radianced Okul’da ileri seviye eğitimlere devam ediyor ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünde okuyorum.

 

I was born in 1987. I am married.

I studied both in Marmara University Computer Technologies and Programming and Anadolu University Economy.

I started corporate working life in a bank’s head office and worked for 7 years in different branches.

 

Although I loved my job, there was something that did not fully satisfy me in the work life and I was feeling I had to work in a different job.  After joining several personal and spiritual practices, my path intersected with regression therapy and my teacher Diba Ayten Yilmaz and Radianced  Training School.

 

In 2017 I resigned from my job in the bank and completed training on Regression Therapy at Radianced School and was qualified to have my diploma.

 

I am continuing Advanced Studies at Radianced School as well as Social Services Studies at Anadolu University.