top of page

GÖZDE TABAK

Past Life and Regression Therapist

United Kingdom

London - South West, Richmond

English, Turkish

Offers therapy in person

GÖZDE TABAK

Email: Gozde_tabak@yahoo.com
Phone: 07547 809919
Website: www.gozdetabak.com

ABOUT
GÖZDE TABAK

I was born in 1979 in Tarsus. After graduating from Tarsus American College completed Marmara University Communications Faculty in Istanbul. I studied and worked in different sectors in Istanbul until I studied Masters Degree on Marketing in Milano, Italy.

After I studied Reiki, Yoga and Transandantal Meditation exercises, I came across with Ayten Diba Yilmaz at Radianced Training School. With the help of Regression Therapy I got in contact with my soul and as it helped me I wanted to help others through Regression Therapy and started the training.

I completed my training at Radianced School in 2017 and received my diploma. I am continuing my Advanced Studies at Radianced School and following the news in this area for my self development.

***

1979 Tarsus doğumluyum. Liseyi Tarsus Amerikan Koleji’nde okuduktan sonra, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okumak üzere İstanbul’ a geldim. Sonrasında Milano’da pazarlama alanında yüksek lisans yapana kadar İstanbul’da çalıştım, dönüşte de çeşitli sektörlerde devam ettim.Reiki, Yoga, TM çalışmaları yaptıktan sonra yolum Radianced Okul’da Diba Ayten Yılmaz’la kesişti ve Geçmiş Yaşam Regresyonu sayesinde önce kendi ruhumla tanıştım ve ben faydalandıkça etrafımdakilere de faydalı olmak adına Regresyon eğitimi almaya karar verdim.Ve 2017 yılında Radianced Okul’da regresyon eğitimimi tamamladım ve diplomamı aldım. Radianced Okul’da ileri eğitimleri almaya ve bu alanda dünyayı da takip ederek kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

bottom of page